Povinné ručení Daewoo

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Méně vyhledávaná značka, která je přesto na našich silnicích k vidění. Samozřejmě díky mnohým pojišťovnám není problém povinné ručení Daewoo snadno uzavřít. Důležité pouze je na to nezapomenout. Danou pojistku totiž nejenom že přikazuje zákon, ale pro nepojištěné má i poměrně vysoké tresty. Tím nejvyšším však může být to, že pokud povinné ručení Daewoo nemáme uzavřené, můžeme platit i námi způsobené několikamilionové škody, a to z vlastní kapsy.

Jak uzavřít?

Na pobočce, prostřednictvím partnerů, ale nejlépe samozřejmě přímo z domova. S tím vám pomůže naše kalkulačka povinného ručení. To přináší nejenom výhody v rychlosti, ale také v ceně. Díky tomu tak lze mít povinné ručení Daewoo na trhu. Jednoduše si totiž porovnáte pojišťovny, které pojistku v různém rozsahu nabízí. Poté už jenom vyberete tu, která vám nejvíce vyhovuje, a rázem můžete smlouvu uzavřít a vyrazit na silnice. A to jak tuzemské, tak třeba i na ty evropské.

Myslete i na další rizika

To, že způsobíte nehodu, je rizikem největším. Přesto ale může povinné ručení Daewoo obsahovat i pojištění dalších rizik. Jedná se o různá připojištění, ve kterých je možno myslet na srážku se zvěří, na čelní sklo, nebo přírodní živel. Stejně tak je dobré myslet i na možnost asistenční pomoci, a to ať se stane cokoliv.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.