Povinné ručení Alfa Romeo Giulia

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Alfa Romeo Giulia

Tohle je tradiční italská automobilka s historií sahající až do roku 1910. Alfa Romeo je stejně jako jiná zvučná jména „italských býků a „vzpínajících se koní“ především o emocích. Značce se povedlo zaplnit mezeru mezi superdrahými italskými sporťáky a obyčejnými osobními vozy a přitom si udržet určitý punc výjimečnosti. Nový model Giulia je toho důkazem.

Nástupce nesmrtelné „stopadesátdevítky“

Předlouho se čekalo na nástupce legendárního vozu Alfa Romeo 159, který se vyráběl do roku 2011. Až v roce 2016 se svět dočkal dynamicky tvarované a přísně shlížející Giulie. Auto již na první pohled plní to, co se od něj očekává. Budí příval emocí a nejeden automobilový nadšenec propadá jeho kouzlu. Tento sedan se jen tak neokouká a nejsilnější motor pod kapotou určitě neomrzí.

Tři motorizace pro ty nejnáročnější

V nabídce jsou pouze tři motorizace. Úsporný turbodiesel 2.2 JTDm, relativně dostupný turbobenzín 2.0 GME a pak nakonec vymodlený šestiválec 2.9 F154 twinturbo V6. Nejlevnější verze se dá koupit těsně pod hranicí 1 milionu korun. Nejúspornější turbodiesel zase může zaujmout deklarovanou spotřebou od 4.2 l/100 km. Pokud však toužíte po skutečně adrenalinovém zážitku a silně návykovém zvukovém projevu, rozbijte prasátko a kupte nejsilnější „vé-šestku“ o objemu 2.9 litru. Ta začíná na ceně 2 159 500 Kč.

Dokonalý design a nízká spotřeba

Giulia je auto, které uhrane designem, může zaujmout nízkou spotřebou vznětového motoru a dokonce nabídne pohon zadní nápravy nebo všech čtyř kol. Především si však podmaní nadšence, kteří jsou ochotni připlatit si přes 2 miliony za 500 koní, stovku za 3,9 vteřiny a lavinu emocí s úměrnou spotřebou pneumatik.

Pojištění vozidel pro Alfa Romeo Giulia

Ze zákona povinné pojištění vozidel – tedy povinné ručení pro model Giulia od roku výroby 2016 platí stejně jako všechny ostatní vozidla. Jako automobil prémiového segmentu je důležité zvážit také havarijní pojištění pro případ cizího zavinění nebo živelné pohromy. Nenechte se zaskočit vysokými náklady na opravu tohoto výjimečného vozu a sjednejte si pojištění dle vašich potřeb.

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.