Povinné ručení Alfa Romeo Giulia

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

povinné ručení

Alfa Romeo Giulia

Tohle je tradiční italská automobilka s historií sahající až do roku 1910. Alfa Romeo je stejně jako jiná zvučná jména „italských býků a „vzpínajících se koní“ především o emocích. Značce se povedlo zaplnit mezeru mezi superdrahými italskými sporťáky a obyčejnými osobními vozy a přitom si udržet určitý punc výjimečnosti. Nový model Giulia je toho důkazem.

Nástupce nesmrtelné „stopadesátdevítky“

Předlouho se čekalo na nástupce legendárního vozu Alfa Romeo 159, který se vyráběl do roku 2011. Až v roce 2016 se svět dočkal dynamicky tvarované a přísně shlížející Giulie. Auto již na první pohled plní to, co se od něj očekává. Budí příval emocí a nejeden automobilový nadšenec propadá jeho kouzlu. Tento sedan se jen tak neokouká a nejsilnější motor pod kapotou určitě neomrzí.

Tři motorizace pro ty nejnáročnější

V nabídce jsou pouze tři motorizace. Úsporný turbodiesel 2.2 JTDm, relativně dostupný turbobenzín 2.0 GME a pak nakonec vymodlený šestiválec 2.9 F154 twinturbo V6. Nejlevnější verze se dá koupit těsně pod hranicí 1 milionu korun. Nejúspornější turbodiesel zase může zaujmout deklarovanou spotřebou od 4.2 l/100 km. Pokud však toužíte po skutečně adrenalinovém zážitku a silně návykovém zvukovém projevu, rozbijte prasátko a kupte nejsilnější „vé-šestku“ o objemu 2.9 litru. Ta začíná na ceně 2 159 500 Kč.

Dokonalý design a nízká spotřeba

Giulia je auto, které uhrane designem, může zaujmout nízkou spotřebou vznětového motoru a dokonce nabídne pohon zadní nápravy nebo všech čtyř kol. Především si však podmaní nadšence, kteří jsou ochotni připlatit si přes 2 miliony za 500 koní, stovku za 3,9 vteřiny a lavinu emocí s úměrnou spotřebou pneumatik.

Pojištění vozidel pro Alfa Romeo Giulia

Ze zákona povinné pojištění vozidel – tedy povinné ručení pro model Giulia od roku výroby 2016 platí stejně jako všechny ostatní vozidla. Jako automobil prémiového segmentu je důležité zvážit také havarijní pojištění pro případ cizího zavinění nebo živelné pohromy. Nenechte se zaskočit vysokými náklady na opravu tohoto výjimečného vozu a sjednejte si pojištění dle vašich potřeb.

Blog

 • Předání vánočních dárků
  25. září 2023|Nikola Zatloukalová
  S těmito tipy vás vánoční nákupy nezruinují

  Vánoce znamenají nemalé výdaje nejen za vánoční dárky, ale i potraviny nebo výzdobu. Kromě nákupního seznamu, online nakupování a pořizování dárků v průběhu celého roku vás zachrání následující tipy.

 • motorkář v Alpách
  23. září 2023|Petr Pohůdka
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Kvalitní a bezpečné oblečení, uzamykatelné kufry na motorku nebo povinná výbava přizpůsobená navštěvovaným zemím. Vícedenní výlety na dvou kolech vyžadují delší přípravu. Jaká výbava vám na dlouhých cestách přijde vhod?

 • Krádež auta - zloděj otevírá zámek na dveřích
  21. září 2023|Petr Woff
  10 nejčastěji kradených automobilů: Najdete v seznamu svoji značku?

  Moderní auta jsou stále sofistikovanější, ale pozadu nezůstávají ani zloději. Dříve používali hrubou sílu, která by jim dneska nestačila, takže se naučili různé elektrikářské a programátorské finty. V absolutním bezpečí není žádný vůz, některé modely však mizejí častěji než jiné. Jaké riziko hrozí Škodovce, Volkswagenu, Fordu a dalším automobilům?

 • Platba kreditní kartou
  19. září 2023|Magdaléna Kubečková
  Využijte kreditní kartu na maximum

  Umí vydělat několik procent z nákupu, nabízí zajímavé bonusy, pomůže vám překlenout čekání na výplatu. Můžete s ní bezpečně platit na internetu a v cizině vám usnadní půjčení auta. Když s ní ale neumíte pořádně zacházet, zaplatíte desítky procent navíc na úrocích. Víte, jaké jsou výhody a nevýhody kreditní karty?

 • Žárovka s mincemi v pozadí
  18. září 2023|Petr Woff
  Dodavatelé nabízejí energie pod cenovým stropem. Komu se vyplatí?

  Energie na evropských burzách zlevnily, a proto dodavatelé vydali nové ceníky. Společnosti ČEZ, E.ON, innogy, PRE nebo Pražská plynárenská nabízejí elektřinu a zemní plyn pod cenovými stropy, které stanovila vláda. Není však jisté, zda se v blízké budoucnosti dočkáme ještě výraznějších slev. Proto zvažte, jestli v současnosti uzavřete delší cenovou fixaci, nebo volnější smlouvu.

 • Zabezpečení motorky - zámek na kolo
  17. září 2023|Petr Pohůdka
  Zabezpečení motorky: Jak zastavit zloděje

  Lankové a řetězové zámky, zámek kotoučové brzdy s alarmem nebo GPS lokátor. Zabezpečení motorky proti krádeži má různou podobu. Který způsob ochrany je nejlepší? Záleží na konkrétní situaci. Nejlépe uděláte, když zkombinujete více prvků.

 • Figurka Lego
  15. září 2023|Jana Březinová
  LEGO, akční figurky a další sběratelské kousky. Jak je pojistit?

  V kostičkách LEGO nebo pár sběratelských kartičkách můžete mít doma stovky tisíc korun, a tak by vám nemělo chybět kvalitní pojištění. Netradiční sběratelské předměty můžete zahrnout do běžného pojištění domácnosti nebo je pojistit jako sbírku – pak se vám bude hodit znalecký posudek.

 • Kalkulačka a papíry s grafy
  13. září 2023|Petr Woff
  Sankce za předčasné splacení hypotéky mají stoupnout až na desetitisíce Kč. Jak se jim vyhnete?

  Vláda chce dovolit bankám, aby pokutovaly svoje klienty za předčasné splacení hypotečních úvěrů. Někteří občané by potom museli uhradit navíc až 2 % z předčasně splacené části celkové jistiny. V navrženém zákoně jsou však popsány situace, kdy můžete hypotéku bezproblémově umořit ještě předtím, než skončí její fixace. Pokuta se vám vyhne, třeba když prodáte svou nemovitost nebo se rozvedete. 

 • Muž na motorce
  11. září 2023|Jana Březinová
  Pojištění na motorku: Jak se liší od pojištění auta?

  Povinné ručení na motorku je levnější oproti autu, naopak za pojištění havárie si výrazně připlatíte. Neměli byste podcenit pojištění odcizení, protože motorky se více kradou. Co dalšího byste měli vědět o pojištění motorky?

 • Žena sedí s nohama v ponožkách u topení
  09. září 2023|Petr Pohůdka
  Topná sezona začíná: 5 tipů, na co nezapomenout

  Údržba kotle a komínu, odvzdušnění radiátorů nebo správné nastavení termostatu. Na topnou sezonu se raději připravte s dostatečným předstihem – zejména pokud potřebujete využít služeb profesionálů. Dobrá příprava vám navíc může přinést významné úspory. Na co před startem topné sezony nezapomenout?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.