Povinné ručení Alfa Romeo Giulia

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Alfa Romeo Giulia

Tohle je tradiční italská automobilka s historií sahající až do roku 1910. Alfa Romeo je stejně jako jiná zvučná jména „italských býků a „vzpínajících se koní“ především o emocích. Značce se povedlo zaplnit mezeru mezi superdrahými italskými sporťáky a obyčejnými osobními vozy a přitom si udržet určitý punc výjimečnosti. Nový model Giulia je toho důkazem.

Nástupce nesmrtelné „stopadesátdevítky“

Předlouho se čekalo na nástupce legendárního vozu Alfa Romeo 159, který se vyráběl do roku 2011. Až v roce 2016 se svět dočkal dynamicky tvarované a přísně shlížející Giulie. Auto již na první pohled plní to, co se od něj očekává. Budí příval emocí a nejeden automobilový nadšenec propadá jeho kouzlu. Tento sedan se jen tak neokouká a nejsilnější motor pod kapotou určitě neomrzí.

Tři motorizace pro ty nejnáročnější

V nabídce jsou pouze tři motorizace. Úsporný turbodiesel 2.2 JTDm, relativně dostupný turbobenzín 2.0 GME a pak nakonec vymodlený šestiválec 2.9 F154 twinturbo V6. Nejlevnější verze se dá koupit těsně pod hranicí 1 milionu korun. Nejúspornější turbodiesel zase může zaujmout deklarovanou spotřebou od 4.2 l/100 km. Pokud však toužíte po skutečně adrenalinovém zážitku a silně návykovém zvukovém projevu, rozbijte prasátko a kupte nejsilnější „vé-šestku“ o objemu 2.9 litru. Ta začíná na ceně 2 159 500 Kč.

Dokonalý design a nízká spotřeba

Giulia je auto, které uhrane designem, může zaujmout nízkou spotřebou vznětového motoru a dokonce nabídne pohon zadní nápravy nebo všech čtyř kol. Především si však podmaní nadšence, kteří jsou ochotni připlatit si přes 2 miliony za 500 koní, stovku za 3,9 vteřiny a lavinu emocí s úměrnou spotřebou pneumatik.

Pojištění vozidel pro Alfa Romeo Giulia

Ze zákona povinné pojištění vozidel – tedy povinné ručení pro model Giulia od roku výroby 2016 platí stejně jako všechny ostatní vozidla. Jako automobil prémiového segmentu je důležité zvážit také havarijní pojištění pro případ cizího zavinění nebo živelné pohromy. Nenechte se zaskočit vysokými náklady na opravu tohoto výjimečného vozu a sjednejte si pojištění dle vašich potřeb.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.