AKČNÍ NABÍDKA GARANCE NEJLEPŠÍ CENY

Akční nabídka se vztahuje na:

  1. Kalkulaci povinného ručení, která byla učiněna prostřednictvím portálu www.srovnejto.cz v období od 1. června 2014 do 30. června 2014.

  2. Pojistníka vozu, který je fyzickou osobou a je shodný s provozovatelem (vlastníkem) vozu.

  3. Pojistníka vozu, který je osobou starší 27 let a jejíž počet bonusových měsíců, které lze uplatnit pro stanovení ceny povinného ručení, je podle údajů české kanceláře pojistitelů (ČKP) 60 měsíců a více.

Jak garance nejlepší ceny funguje

Operátor Klikpojisteni.cz Vám na základě kalkulace učiněné dle bodu 1 učiní telefonicky cenovou nabídku na povinné ručení. Pokud takto učiněná cenová nabídka nebude nižší, než je cena Vašeho povinného ručení se srovnatelnými parametry a s datem počátku pojištění nebo datem výročí pojistné smlouvy od 15. května 2014 do 30. září 2014, zašleme Vám poukázku na benzín nebo na nákup na mall.cz v hodnotě 500 Kč do 5 pracovních dnů od předložení dokladů o Vaší pojistce. Hodnocenými parametry pro posouzení srovnatelnosti jsou: limit pojistného plnění, obsah pojistky (např. typy připojištění, benefity apod.), frekvence platby a počet uznaných bonusových měsíců.

Jak získat poukázku, pokud jsme Vám nenabídli lepší cenu

  1. V případě nové pojistky zaslat kopii pojistné smlouvy a doklad o jejím zaplacení.

  2. V případě prodloužení stávající pojistné smlouvy zaslat kopii výročního dopisu, kopii pojistné smlouvy a doklad o jejím zaplacení.

  3. Veškeré doklady je nutné zaslat poštou na Klikpojisteni.cz a.s., Akční nabídka, Prvního pluku 12a, 186 00, Praha.

  4. Poukázku na benzín nebo na nákup na mall.cz v hodnotě 500 Kč Vám zašleme do 5 pracovních dnů od obdržení dokladů na Vámi udanou adresu poštou.

  5. V případě dotazů je možné volat na 225 989 514.

Obecná ustanovení

Klikpojisteni.cz jako organizátor akce si vyhrazuje právo rozhodnout v případě jakýchkoli sporů nebo nejasností ohledně pravidel akční nabídky. Organizátor si vyhrazuje právo změnit pravidla této akční nabídky v případě závažných důvodů a přiměřeně informovat o těchto změnách žadatele o akční nabídku. Svou účastí v této akci účastník potvrzuje, že se s těmito pravidly seznámil a že s nimi souhlasí.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).