Které zimní sporty jsou nejrizikovější?

29.
listopadu

Pobyt na horách je pro mnohé jedince rozhodně velmi lákavý. Souvisí s ním nejenom zábava a pohyb, ale mnohdy i nemalá rizika. Podívejme se proto na to, jaké sporty patří mezi ty nejvíce rizikové.

Číst celé...


Kdo má v Evropě nejdražší plyn?

25.
listopadu

Ptáte se, kdo má v Evropě nejdražší plyn? Pokud se podíváme na jednotlivé země, potom zcela určitě dominuje jak sousední Německo, tak například i Irsko.

Číst celé...


Podomní prodejce nezastaví ani zákaz

24.
listopadu

Jsou již stovky obcí, které zakázaly podomní prodej. A řada z nich přibývá. Bohužel řada podomních prodejců si z daného zákazu skutečně nic nedělá. Neustále navštěvují domácnosti a neustále vyvíjejí tlak na majitele.

Číst celé...


Havarijní pojištění k půjčenému auto v zahraničí

17.
listopadu

Jak je to s pojistkou, pokud jezdíme po naší zemi? Platí nutnost mít sjednané povinné ručení, zatímco havarijní pojistka je dobrovolná. Podobné je to i v zahraničí.

Číst celé...


Kdo má nejlevnější elektřinu a plyn?

11.
listopadu

Energie dnes využívá ve svých domovech každý. V souvislosti s tím je často pokládána otázka. Kdo má nejlevnější elektřinu a plyn. Je to samozřejmě ten dodavatel, který v rámci...

Číst celé...


Lyžování je adrenalin. Bez pojištění v zahraničí hazard

8.
listopadu

Lyžování miluje mnoho lidí. Bohužel tuzemská střediska nemusejí nabízet takový komfort, a tak mnoho lyžařů vyrazí za tímto sportem do okolních zemí. Hitem je Rakousko, nebo Itálie.

Číst celé...


Kdo je levnější - velcí dodavatelé plynu nebo ti alternativní?

28.
října

Pokládáte si otázku, kdo patří mezi nejlevnější dodavatele plynu? Odpovědí je, že to může být jakýkoliv na trhu. A to z toho důvodu, že ceny jsou stanoveny podle lokality, odběru, využití...

Číst celé...