S kým nejvíce uspoříte na plynu?

12.
května

Ušetřit na plynu lze nejenom tak, že ho budete spotřebovávat co nejméně. Roli na úspory má hlavně cena za jednotku. Pokud se ptáte, s kým nejvíce ušetříte na plynu, má na to vliv několik faktorů. A to hlavně lokalita vaší přípojky, plánované využívání plynu, nebo i vaše roční spotřeba. Roli hraje i cenová politika jednotlivých dodavatelů, kterých je na aktuálním trhu na několik desítek.

Číst celé...


Musíte zrušit dovolenou? Pojistěte se na storno

11.
května

Sami danou situaci jistě znáte. Dlouho plánujete dovolenou, těšíte se na ni, ale následně zjistíte, že bude třeba ji zrušit. Samozřejmostí je to, že v tuto chvíli nastává problém spojený s tím, že přijdete o své peníze. Tedy ne vždy to tak musí být. A to z toho důvodu, že vám může pomoci pojištění storna zájezdu. To si lze sjednat nejenom samostatně, ale může být i součástí pojistky, která je nazývána jako cestovní pojištění.

Číst celé...


S kalkulátorem plynu najdete levnějšího dodavatele během pár minut

28.
dubna

Využívat plyn můžeme v domácnostech, stejně jako ve firmách. Co nás pří výběru správného dodavatele zajímá nejvíce, to je cena. Za odebranou jednotku plynu , kterou naměříme pomocí plynoměru. S kalkulátorem plynu najdete levnějšího dodavatele během pár minut, a to z pohodlí domova. Samozřejmě nezávazně a rychle, jelikož porovnání cen nemusí trvat déle, než pár vteřin.

Číst celé...


Nespoléhejte se jen na Evropský průkaz pojištěnce.

20.
dubna

Ten by měl vlastnit každý člověk, který má v naší zemi sjednané zákonné zdravotní pojištění . V tuzemsku se jedná o velmi důležitou kartu, kterou se prokážeme u lékaře a máme jistotu bezplatné zdravotní péče. V zahraničí už takové jistoty mít nemusíme. Podívejme se společně na to, proč na daný průkaz mimo naši zemi raději nespoléhat.Hrazení nákladů jenom ve výši, jaká je obvyklá u násPokud se daným průkazem identifikujeme u zahraničních lékařů, může to znamenat, že případný zákrok a ošetření bude fakturováno naší pojišťovně.

Číst celé...


Při výběru dodavatele plynu by neměla rozhodovat pouze cena

14.
dubna

Vybrat dodavatele plynu nemusí být vždy jednoduché. Dnes je jich na trhu na několik desítek a tak je rozhodně z čeho vybírat. Pamatujte, že při výběru dodavatele plynu by neměla rozhodovat pouze cena, ale i jiné faktory. Patří mezi ně třeba férové podmínky či jednoduchost smluvní dokumentace, kontaktní střediska, pozitivní hodnocení, stejně jako například i individuální přístup.

Číst celé...


Při odběru plynu nezáleží na adrese

31.
března

Plyn je dnes dostupný v podstatě po celé České republice. V souvislosti s tím můžeme říci, že při odběru plynu nezáleží na adrese. Každou lokalitu pokrývá jeden z hlavních distributorů, kteří se starají o bezproblémovou distribuci až k vám domů. V každé lokalitě poté najdete i několik desítek dodavatelů, se kterými je možné uzavřít smlouvu.Při odběru plynu nezáleží na adrese.

Číst celé...


Na co nezapomenout při dovolené se psem?

30.
března

Jsme pejskařská velmoc. Podle statistik počet lidí se psem stále stoupá. Co ale v případě dovolené? Buď můžeme psa dát našim známým, nebo do psího hotelu, stejně jako ho můžeme vzít s sebou. Na co však nezapomenout, pokud dovolenou se psem plánujeme?Zjistěte vstřícnost hoteluPrvní krok, který musíte udělat. Je třeba zjistit si, zda vybraný hotel dovolí psy, stejně jako je dobré zjistit si, na kolik takový pobyt se psem vyjde.

Číst celé...