Vařit na plynu je stále v kurzu

23.
června

V domech a bytech je dnes plyn většinou zavedený. S tím souvisí fakt, že vařit na plynu je stále v kurzu. Není se čemu divit, jelikož plyn je nejenom dobře dostupný, ale aktuální sporáky a jiné spotřebiče nadchnou svou efektivitou. Výhodou plynu je také jednoduchá regulace při vaření, ale i to, že plyn je aktuálně celkem levný. To se pozitivně podepisuje na nákladech každé domácnosti.

Číst celé...


Bojíte se dovolené v některých zemích? Raději jeďte jinam

22.
června

Obavy některých lidí při plánování dovolené jsou stále větší. Není se čemu divit, jelikož případných hrozeb je v celém světě stále více. Pokud se podíváme na ty základní, jsou největší obavy spojené: S politickou situací - TureckoS teroristickými útoky - TuniskoS přílivem uprchlíků - ŘeckoProto mnozí volí raději jiné destinace, kde si užijí spokojenou dovolenou.

Číst celé...


Únik plynu

9.
června

Bez plynu se dnes téměř neobejdeme. Kromě toho, že nám může dobře posloužit, nám však může i ublížit. Rizikem je únik plynu, na který je třeba dávat pozor. Jakékoliv netěsnosti mohou být rizikem a vést až k výbuchu. Zjistit případné úniky může nejenom náš čich, ale může to být také detektor v našem bytě, nebo detektor, který dnes využívají plynaři.

Číst celé...


Cestovní pojištění online nebo na pobočce?

1.
června

Potřebujete uzavřít cestovní pojištění a nejste si jisti, zda je lepší navštívit pobočku, nebo vše zvládnout online ? Rozhodně je lepší volbou internet. Podívejte se na náš přehled pozitiv, které vás o tom zcela jasně přesvědčí.Vše sjednáte z pohodlí vašeho domovaPrvní klíčovou výhodou online sjednání je to, že není třeba kamkoliv chodit. Vše vyřídíte z pohodlí domova a samozřejmě také kdykoliv.

Číst celé...


Účtování záloh na energie

26.
května

Za energie samozřejmě musíme platit daným dodavatelům. Jak za elektřinu, tak i za plyn. Samozřejmostí je to, že vše probíhá na zálohovém systému. Účtování záloh na energie je spojeno s jednotlivými předpisy plateb, které budeme měsíčně posílat. Ty se stanovují na základě odhadované spotřeby. V rámci klasického vyúčtování se poté mohou měnit, a to tak, že mohou nejenom růst, ale platí i to, že mohou u malé spotřeby klesat.

Číst celé...


S kým nejvíce uspoříte na plynu?

12.
května

Ušetřit na plynu lze nejenom tak, že ho budete spotřebovávat co nejméně. Roli na úspory má hlavně cena za jednotku. Pokud se ptáte, s kým nejvíce ušetříte na plynu, má na to vliv několik faktorů. A to hlavně lokalita vaší přípojky, plánované využívání plynu, nebo i vaše roční spotřeba. Roli hraje i cenová politika jednotlivých dodavatelů, kterých je na aktuálním trhu na několik desítek.

Číst celé...


Musíte zrušit dovolenou? Pojistěte se na storno

11.
května

Sami danou situaci jistě znáte. Dlouho plánujete dovolenou, těšíte se na ni, ale následně zjistíte, že bude třeba ji zrušit. Samozřejmostí je to, že v tuto chvíli nastává problém spojený s tím, že přijdete o své peníze. Tedy ne vždy to tak musí být. A to z toho důvodu, že vám může pomoci pojištění storna zájezdu. To si lze sjednat nejenom samostatně, ale může být i součástí pojistky, která je nazývána jako cestovní pojištění.

Číst celé...