Tisková zpráva Slavia pojišťovny

24.
května

Víte na kolik Vás vyjde zlomená noha na dovolené v zahraničí? Léto je za dveřmi a mnozí z nás už se těší, až si v klidu odpočinou na vytoužené dovolené. Pokud míříte za hranice a chcete svá prázdninová dobrodružství prožít opravdu v pohodě, vyplatí se před odjezdem uzavřít cestovní pojištění.

Číst celé...


Jaké je povinné ručení v Anglii?

22.
května

Anglie neboli Velká Británie není charakteristická jenom tím, že se zde jezdí vlevo a automobily mají na pravé straně volant. Je samozřejmě charakteristická i tím...

Číst celé...


Šetřete elektřinu. Jak na to?

15.
května

Elektřina je v současné době přirozenou součástí našeho domova. Jenom těžko bychom si bez ní dokázali představit život. Samozřejmě není zdarma a tak je dobré s ní šetřit.

Číst celé...


Cestovní pojištění - cestování na kole

8.
května

Zahraničí je pro většinu z nás stále lákavější. Není to ale jenom nutnost vyrazit sem na dovolenou, která bude spojena s plážemi, nebo odpočinkem. Nejenom do okolních států totiž můžeme vyrazit také za sportem.

Číst celé...


Cestovní pojištění na motorce

1.
května

Vyrazit na vlastní motorce je dnes poměrně zajímavou možností, jak si užít třeba léto. Zkrátka naplánujete cestu a vyrazíte. A jelikož málokoho nadchnou jenom tuzemské silnice, míří řada lidí přirozeně do zahraničí.

Číst celé...


Jak pojistit zahradní bazén nebo altán?

1.
května

Kdo bydlí v rodinném domě, tem má velmi často také zahradu. Pokud je to i váš případ...

Číst celé...


Cestovní pojištění – rybaření

17.
dubna

Cestování po světě nemusí být nutně spojeno jenom s poznáváním zajímavých míst, nebo s odpočinkem na pláži. Je stále více lidí, kteří mají opravdu různorodé koníčky.

Číst celé...