Jak na správné pojištění domácnosti?

24.
srpna

I když mluvíme o pojistce, která je dnes dobrovolná, neměli bychom zapomínat na to, že je pro každého z nás velmi důležitou nezbytností. A to proto,...

Číst celé...


Asistence se u pojistek stále vyplatí

11.
srpna

Plánujete sjednat povinné ručení, nebo havarijní pojištění? V obou případech nabídnou pojišťovny možnost využít i balíčků, které nabídnout takzvané asistenční služby.

Číst celé...


Celoroční cestovní pojištění

10.
srpna

Do zahraničí můžeme vyrážet z celé řady různých důvodů. Někdo na dovolenou, další za poznáním, jiný za prací nebo v rámci výměnného studijního pobytu.

Číst celé...


Krach cestovní kanceláře

24.
července

Na dovolenou můžeme vyrazit hned třemi různými způsoby. Můžeme jet na vlastní pěst, můžeme jet přes cestovní agenturu, nebo lze využít služeb cestovní kanceláře.

Číst celé...


Proč je správné pojištění majetku nepodceňovat?

20.
července

Pojistné produkty jsou dnes přirozenou součástí našich životů. Týkají se nejenom naší osoby, ale třeba i naši nemovitosti a s ní souvisejícím majetkem.

Číst celé...


Návrat z Bali leteckým speciálem

12.
července

Podívejte se, jak vám cestovní pojištění může doslova zachránit život…
Své o tom ví i naše klientka Klára, která se vydala na vysněnou dovolenou na Bali, ale přihodila se jí vážná nehoda na skútru, a utrpěla těžké poranění hlavy. Poranění bylo dokonce tak vážné, že musela být uvedena do umělého spánku.

Číst celé...


Jaké je povinné ručení v USA?

3.
července

Jak vypadá povinné ručení u nás, to ví každý motorista. Co když se ale rozhodneme vycestovat do jiné země a zde si pořídit automobil? V takovém případě je dobré znát vše potřebné.

Číst celé...