Krach cestovní kanceláře

24.
července

Na dovolenou můžeme vyrazit hned třemi různými způsoby. Můžeme jet na vlastní pěst, můžeme jet přes cestovní agenturu, nebo lze využít služeb cestovní kanceláře.

Číst celé...


Proč je správné pojištění majetku nepodceňovat?

20.
července

Pojistné produkty jsou dnes přirozenou součástí našich životů. Týkají se nejenom naší osoby, ale třeba i naši nemovitosti a s ní souvisejícím majetkem.

Číst celé...


Návrat z Bali leteckým speciálem

12.
července

Podívejte se, jak vám cestovní pojištění může doslova zachránit život…
Své o tom ví i naše klientka Klára, která se vydala na vysněnou dovolenou na Bali, ale přihodila se jí vážná nehoda na skútru, a utrpěla těžké poranění hlavy. Poranění bylo dokonce tak vážné, že musela být uvedena do umělého spánku.

Číst celé...


Jaké je povinné ručení v USA?

3.
července

Jak vypadá povinné ručení u nás, to ví každý motorista. Co když se ale rozhodneme vycestovat do jiné země a zde si pořídit automobil? V takovém případě je dobré znát vše potřebné.

Číst celé...


10 destinací, které jsou dle ministerstva zahraničí riziková a kam byste rozhodně neměli jezdit

1.
července

Jsou místa, kam bychom se rozhodně neměli vypravit, pokud nechceme riskovat...

Číst celé...


Cestovat bez cestovního pojištění do zahraničí se skutečně nevyplácí.

19.
června

Náklady na léčbu v zahraničí mohou mnohonásobně převýšit náklady na léčbu v České republice. I když mají občané ČR ve státech Evropské unie nárok na zdravotní péči na účet zdravotních pojišťoven, tzv. Evropský průkaz zdravotního pojištění („EHIC“), v mnoha případech je vyžadována

Číst celé...


Pojištění nemovitostí není pojištění domácnosti

12.
června

Chcete ochránit místo, kde bydlíte a uvažujete nad tou správnou pojistkou? V tomto případě je třeba jít cestou správné pojišťovny, cestou dostatečného pojistného krytí, stejně jako cestou správného rozsahu pojistky.

Číst celé...