Cestovat bez cestovního pojištění do zahraničí se skutečně nevyplácí.

19.
června

Náklady na léčbu v zahraničí mohou mnohonásobně převýšit náklady na léčbu v České republice. I když mají občané ČR ve státech Evropské unie nárok na zdravotní péči na účet zdravotních pojišťoven, tzv. Evropský průkaz zdravotního pojištění („EHIC“), v mnoha případech je vyžadována

Číst celé...


Pojištění nemovitostí není pojištění domácnosti

12.
června

Chcete ochránit místo, kde bydlíte a uvažujete nad tou správnou pojistkou? V tomto případě je třeba jít cestou správné pojišťovny, cestou dostatečného pojistného krytí, stejně jako cestou správného rozsahu pojistky.

Číst celé...


Cestování autem do Chorvatska

9.
června

Na dovolenou do Chorvatska můžeme vyrazit různými způsoby. Dobrodruzi volí veřejný autobus a vlak, další zase raději autobus CK. Je ale možné letět i letadlem. Nejvíce však lidé využívají cestu autem.

Číst celé...


Tisková zpráva Slavia pojišťovny

24.
května

Víte na kolik Vás vyjde zlomená noha na dovolené v zahraničí? Léto je za dveřmi a mnozí z nás už se těší, až si v klidu odpočinou na vytoužené dovolené. Pokud míříte za hranice a chcete svá prázdninová dobrodružství prožít opravdu v pohodě, vyplatí se před odjezdem uzavřít cestovní pojištění.

Číst celé...


Jaké je povinné ručení v Anglii?

22.
května

Anglie neboli Velká Británie není charakteristická jenom tím, že se zde jezdí vlevo a automobily mají na pravé straně volant. Je samozřejmě charakteristická i tím...

Číst celé...


Šetřete elektřinu. Jak na to?

15.
května

Elektřina je v současné době přirozenou součástí našeho domova. Jenom těžko bychom si bez ní dokázali představit život. Samozřejmě není zdarma a tak je dobré s ní šetřit.

Číst celé...


Cestovní pojištění - cestování na kole

8.
května

Zahraničí je pro většinu z nás stále lákavější. Není to ale jenom nutnost vyrazit sem na dovolenou, která bude spojena s plážemi, nebo odpočinkem. Nejenom do okolních států totiž můžeme vyrazit také za sportem.

Číst celé...