Cestovní pojištění - rychle, levně a snadno.

2016-06-25
  • Srovnejte snadno všechny nabídky pojišťoven.
  • A jednoduše a rychle uzavřete cestovní pojištění.

Sjednejte si cestovní pojištění výhodně

Doporučujeme uzavřít cestovní pojištění online před každou cestou za hranice. Cestovní pojištění Vás finančně ochrání v případě potíží v cizině a bude Vám pak krýt případné finančně náročné výlohy za léčbu na Vaší cestě v případě nemoci nebo úrazu.  Naše kalkulačka Vám umožní srovnat všechny nabídky a velmi jednoduše i online sjednat. Vše z pohodlí Vašeho domova. Pokud se chystáte do zahraničí a chcete si zřídit cestovní pojištění, nebo pokud ani nevíte jeho přesný význam, určitě navštivte tuto stránku. Cestovat bez cestovního pojištění do zahraničí se skutečně nevyplácí. Zde můžete sjednat cestovní pojištění i těsně před Vaším odjezdem.

Evropský průkaz pojištěnce nepokrývá všechny náklady

Víte, že Evropský průkaz pojištěnce často nepokrývá to samé, co je v rozsahu cestovního pojištění? Určitě na tento fakt myslete a sjednejte si cestovní pojištění. Ten kdo má Evropský průkaz zdravotního pojištění (tzv. EHIC) má sice nárok na poskytnutí zdravotní péče po celé EU, ale u některých nemocnic v cizině pokrývá jen část lékařské péče nebo jej dokonce nemusí akceptovat vůbec. A následně po Vás požadovat úhradu výloh za Vaše léčení. EHIC také kromě výše uvedeného nekryje nikdy náklady na transport zpět do ČR, která může být u některých typů zranění dokonce nezbytná.Vždy proto dbejte na uzavření top cestovního pojištění, nejsou to vyhozené peníze! V jedntolivých zemích se přístup k jednotlivým typům nastalých situací liší.

Pojištěte si také odpovědnost za škodu

Pojištění odpovědnosti za škodu jako velmi doporučená součást cestovního pojištění. Doporučujeme spolu s cestovním pojištěním sjednávat jako jeho součást i  pojištění odpovědnosti za škodu. Zejména Francie a Rakousko může být při způsobení i zdánlivě malé škody (ať už na zdraví, nebo majetku) být po viníkovi vymáhána náhrada. Nejdůležitější u pojištění odpovědnosti jsou pro Vás výše limitu pojistného plnění, celkový rozsah pojištění a případná spoluúčast.

4.86 na základě 94 hodnocení. 5