Cestovní pojištění – srovnání cen

Vyrazit dnes za naše hranice není nic složitého, ať už zvolíme jakýkoliv druh dopravy. Samozřejmě vždy bychom měli myslet nejenom na zvyklosti cizí země, ale i na to, že nezbytností je i zahraniční cestovní pojištění. Bez něho totiž riskujeme jednu důležitou věc, a to takovou, že případné výdaje na ošetření budeme platit sami. A to proto, že standardní zdravotní pojištění v zahraničí neplatí, a tak je třeba řešit vše tímto způsobem.

Kde a jak sjednat?

Výhodou je, že samozřejmě není třeba nikam chodit, ani není třeba trápit se složitou administrativou. Díky našemu porovnávači tak uzavřete cestovní zdravotní pojištění z pohodlí domova. Stačí zvolit konkrétní zemi a termín, ale i rozsah pojistných služeb. Na základě toho získáte soupis pojišťoven dle jejich aktuálních cen a už stačí jediné – vybrat třeba tu nejlevnější. Poté už stačí údaje pojištěnci, platba a je vše hotovo.

Co vše může pojistka obsahovat?

Pokud pojistku sjednáváte poprvé, určitě se vám bude hodit i informace o tom, co může obsahovat. V takových případech to nemusí být jenom rizika zdravotní, jelikož se může jednat třeba i o pojištění zavazadel, ale stejně tak i o pojištění odpovědnosti. Výjimkou nejsou ale ani případné asistenční služby, v podobě překladatelů, nebo různé pomoci.


 

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 93