Wüstenrot povinné ručení

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

Spočítat ceny
povinné ručení
wustenrot logo

Na našem webu je možné sjednat Wüstenrot povinné ručení ve dvou variantách. Základní varianta je nabízena s limitem krytí 35 mil. Kč za škody způsobené na majetku, zdraví a za ušlý zisk. Zvýšená varianta produktu Wüstenrot povinné ručení je nabízena s limitem plnění 70 mil. Kč. Obě varianty zdarma zahrnují základní asistenční služby, které jsou poskytovány v případě nehody a živelní události na území ČR a Evropy. Povinné ručení je s naší kalkulačkou možné online sjednat s 10% slevou.

Wüstenrot povinné ručení dále nabízí možnost připojištění skel, úrazové připojištění přepravovaných osob a rozšířené asistenční služby. Naše kalkulačka povinného ručení samozřejmě také nabízí všechna zmíněná připojištění online sjednat. Wüstenrot povinné ručení nabízí zvýhodněné sazby pro zkušené řidiče a zajímavý systém bonusů při bezeškodním průběhu.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.