Cofidis půjčka pro jednotlivce i partnery

  • Půjčka bez dokládání účelu

  • Úroková sazba od 7,9 % p. a.

  • Bezpečná půjčka bez skrytých poplatků

Chci půjčku
Cofidis půjčka - slečna stojí v parku s tabletem v ruce
Peníze do 24 hodin od schválení
Cofidis logo
Akce

Půjčka Cofidis s odloženou 1. splátkou

Zažádejte do 23. 12. 2022 o půjčku od Cofidis a první splátku zaplaťte až za 60 dnů.

Základní informace

Půjčka pro jednotlivce i partnery od Cofidis je bezúčelový revolvingový úvěr, který můžete čerpat opakovaně. Půjčit si můžete až 1 000 000 Kč a peníze použít na cokoliv. Stačí být starší 18 let, mít doložitelný příjem a bankovní účet, nemít negativní záznam v registrech dlužníků.

Výše půjčky30 tis. - 1 mil. Kč
Splatnost12 - 144 měsíců
Úroková sazbaod 7,9 %
RPSNod 8,19 %

Výhody půjčky

Výhody Česká spořitelna
  • Dlouhá doba splatnosti (až 12 let)

  • Půjčka na cokoliv

  • Jednoduchý online schvalovací proces

  • Peníze zaslány do 24 hod od schválení

  • Sjednání a vedení půjčka zdarma

  • Možnost pojištění úvěru proti neschopnosti splácení

Nepřehlédněte

Na co půjčku využijete

Půjčka od Cofidis je neúčelová - využijete ji na cokoliv (vybavení domácnosti nebo třeba studium).

Upozornění

Nutnost doložit potvrzení o pravidelném příjmu.

Chci půjčku

Úvěr, který můžete čerpat opakovaně

Půjčka na cokoliv od Cofidis se přizpůsobí vašim potřebám. Jelikož se jedná o revolvingový úvěr, tak jej v případě zájmu můžete využívat opakovaně na základě jedné smlouvy. Úvěry jsou u společnosti Cofidis vyřizovány rychle. S online půjčkou a elektronickým podpisem obdržíte peníze na účet do 24 hodin od schválení.

Každá žádost o půjčku je vyřizována individuálně. Pokud jste proto u jiné společnosti nepochodili, automaticky to neznamená, že i zde bude vaše žádost zamítnuta.

1

Vyplníte žádost o půjčku

2

Cofidis žádost vyhodnotí

3

Podepíšete smlouvu

4

Čerpáte peníze

Důležitá informace: Společnost COFIDIS s.r.o. splňuje všechny platné podmínky stanovené zákonem o spotřebitelském úvěru. Od 16. 2. 2018 je držitelem licence, kterou nebankovním poskytovatelům uděluje Česká národní banka pověřená kontrolou činnosti bank a nebankovních společností nabízejících půjčky.

Výhody a nevýhody Cofidis půjčky

S půjčkou od Cofidis jsou spojeny určité výhody, ale také nevýhody. Protože jde o nebankovní půjčku, největší výhodu spatřujeme v její dostupnosti širšímu okruhu žadatelů. Pokud jste tedy v bance neuspěli, nezoufejte. Společnost Cofidis přistupuje ke svým klientům individuálně a stejně individuálně posuzuje také jednotlivé žádosti. Další výhodou je například dlouhá doba splatnosti.

Chci půjčku

Reprezentativní příklad

Splácení úvěru v celkové výši 200 000 Kč: pevná zápůjční roční úroková sazba: 11,10 %, doba splácení 48 měsíců, měsíční splátka 5 179 Kč, RPSN 11,68 %, celková částka splatná spotřebitelem 248 592 Kč, poplatek za sjednání a vedení úvěru 0 Kč, žádné další poplatky nejsou účtovány. Pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty. Touto nabídkou nevzniká na poskytnutí úvěru právní nárok.

Výše úvěru200 000 Kč
Splatnost48 měsíců
Úroková sazba11,10 %
Měsíční splátka5 179 Kč
RPSN11,68 %
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.