Cestovní pojištění – srovnání cen

Poměrně mladá, ale rozhodně velmi kvalitní pojišťovna na našem trhu. Licence byla pojišťovně udělena až v roce 2008, ale díky silnému mezinárodnímu zázemí i si na našem trhu dokázala během chvíle vybudovat silnou klientelu. Těm tak nabídne široké možnosti pojistek, které ochrání je, ale i jejich majetek, nebo výdaje. Příkladem budiž i oblíbené povinné ručení AXA, které je nezbytností pro každého motoristu.

Neplaťte způsobené škody ze svého

Tato pojistka je dnes dokonce nařízena zákonem, a tak i tím, že uzavřete povinné ručení AXA, můžete tento zákon splnit. Díky této pojistce se tak není třeba bát způsobených škod ostatním účastníkům nehody, jelikož vše zaplatí právě pojišťovna. Při výběru tak zohledněte hlavně konkrétní výše limitů, tedy maximální částky, které budou vyplaceny. Nic ale nezkazíte ani případným připojištěním, které může často chránit i vás.

Za pár minut je pojistka sjednána

Ať už máte nové nebo ojeté auto, není třeba kvůli pojistce nikam chodit. I toto, tedy povinné ručení AXA, můžete sjednat nyní a online, z pohodlí vašeho domova. Stačí si vybrat takovou variantu, která vám bude vyhovovat jak z hlediska rozsahu nabízených služeb, tak z hlediska rozsahu pojistného krytí. Co však zaručeně nadchne, to budeš samotná nízká cena.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 108