Cestovní pojištění – srovnání cen

Upozornění: Kde dni 31. 8 . 2021 byla dokončena fůze pojišťoven Axa pojišťovna a.s. a Uniqua pojišťovna a.s. Veškeré údaje a informace tak nyní naleznete na stránce pojišťovny Uniqua.

Poměrně mladá, ale rozhodně velmi kvalitní pojišťovna na našem trhu. Licence byla pojišťovně udělena až v roce 2008, ale díky silnému mezinárodnímu zázemí si i na našem trhu dokázala během chvíle vybudovat silnou klientelu. Těm tak nabídne široké možnosti pojistek, které ochrání je, ale i jejich majetek, nebo výdaje. Příkladem budiž i oblíbené povinné ručení AXA, které je nezbytností pro každého motoristu.

Neplaťte způsobené škody ze svého

Tato pojistka je dnes dokonce nařízena zákonem, tím pádem při uzavření povinného ručení AXA můžete tento zákon splnit. Díky této pojistce se tak není třeba bát způsobených škod ostatním účastníkům nehody, jelikož vše zaplatí právě pojišťovna. Při výběru tak zohledněte hlavně konkrétní výše limitů, tedy maximální částky, které budou vyplaceny. Nic ale nezkazíte ani případným připojištěním, které může často chránit i vás.

Za pár minut je pojistka sjednána

Ať už máte nové nebo ojeté auto, není třeba kvůli pojistce nikam chodit. I toto, tedy povinné ručení AXA, můžete sjednat nyní a online, z pohodlí vašeho domova. Stačí si vybrat takovou variantu, která vám bude vyhovovat jak z hlediska rozsahu nabízených služeb, tak z hlediska rozsahu pojistného krytí. Co vás však zaručeně nadchne je samotná nízká cena.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 109