Pojištění ERGO pojišťovna, a.s.

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 % ceny pojištění

Spočítat ceny
cestovní pojištění
ergo logo

Společnost byla založena v roce 1994 a svým klientům nabízí široké portfolio pojišťovacích služeb. ERGO pojišťovna, a. s. je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě. Pojišťovna nabízí pohodlné uzavření smlouvy z domova prostřednictvím online formuláře.

Cestovní pojištění

Po sjednání cestovního pojištění je vám k dispozici asistenční služba 24 hodin denně. Ať už cestujete pravidelně v rámci služebních cest nebo jednorázově, společnost vám nabízí širokou nabídku pojištění. S cestovním pojištěním se vyhnete nepříjemným výdajům, které byste jinak v zahraničí platili. Při pojistné události získáte náhradu veškerých ošetření v zahraničí včetně repatriace. K dispozici je vám i připojištění na extrémní sporty nebo pojištění storna zájezdu.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.