Cestovní pojištění – srovnání cen

Ušetřit za energie lze různými způsoby. Mezi hlavní patří to, že s nimi nebudete jakkoliv plýtvat. Vaření s pokličkou, zhasínání, úsporné žárovky a spotřebiče. To vše se postará o nižší spotřebu elektřiny, stejně jako plynu. Proto Neplýtvejte zbytečně energiemi. Ušetříte nemalé peníze. Třeba i několik tisíc korun během jednoho roku. Úspory však mohou přijít i jinou cestou. Jsou spojeny s dodavatelem, kterého si zvolíte.

Neplýtvejte zbytečně energiemi. Ušetříte však i jinak

Naše kalkulačka vám ukáže, jak si ve vaší lokalitě stojí jednotliví dodavatelé elektřiny, stejně jako plynu. Když budete znát svou adresu, přibližnou spotřebu i účel použití energií, můžete získat i reálné aktuální ceny. A ty jsou závazné. Máte tak možnost podívat se na seznam několika desítek dodavatelů, kteří jsou přehledně seřazeny dle svých cen. To vše jednoduše, rychle a z pohodlí vašeho domova, během pár minut.

Přechod je snadný

Pokud vás nový dodavatel svou cenou skutečně osloví, je přechod k němu velmi snadný. Stačí dát výpověď u stávajícího a následně podepsat smlouvu u toho nového. Neopomíjejme také fakt, že řadu věcí vyřídíte rychle online. Změna je logicky jenom administrativní a tak vše ve vašem domově zůstává při starém. Od kvality energií, po jednotlivé rozvody napříč bytem.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 67