Cestovní pojištění – srovnání cen

V případě, že vám někdo způsobí škodu na zdraví či majetku a vy víte, že nejste viníkem, je velká šance, že vám pojišťovna danou škodu vyplatí. Ne vždy je ale lehké viníka odhalit/nevinu prokázat a je třeba se dopředu poradit, zda budete mít u pojišťovny šanci uspět. Právní poradenství běžně stojí 1 490 Kč na rok, my však našim klientům nabízíme tuto službu zcela ZDARMA.

Náš právní zástupce vám poradí, jak postupovat při řešení škodní události s pojišťovnou a posoudí, zda je rozhodnutí pojišťovny o výši plnění či odmítnutí správné. Teprve po schválení škodní události pojišťovnou dochází k pojistné události

V jakém případě můžete této služby využít?

  • jste klientem Srovnejto.cz a máte s námi sjednanou jakoukoliv smlouvu
  • nejste viníkem nehody
  • nehodu jste již nahlásil na pojišťovně viníka
  • od této pojišťovny jste již dostal rozhodnutí o způsobu likvidace pojistné události, s kterým však nesouhlasíte

pravni-poradenstvi-havarie

Komu pomůžeme?

Služba je určena primárně pro naše stávající klienty, ale rádi pomůžeme i těm novým. Vy tak budete moci začít plně využívat všech našich výhod, které v rámci Srovnejto.cz nabízíme.

V rámci služby vám poskytneme

  • telefonickou podporu a konzultaci pro rozsah odškodnění
  • zpracování předaných podkladů a výpočet nároku na odškodnění
  • případnou reklamaci výše plnění, bude-li bezdůvodně zkrácena

Jak si službu objednat?

Pokud máte o poradenství zdarma zájem, napište nám na e-mail legal@srovnejto.cz. My se vám ozveme, a domluvíme se se na dalších krocích.

Získání adekvátní náhrady škody z dopravní nehody je právně složité, a pojišťovny vyplácení škody často nepatřičně zkracují. V některých případech se zvýšení sazby odškodnění dočkáte jedině soudní cestou s pomocí advokáta. Proto je výhodné ještě v předstihu využít naši poradenskou službu a vyhnout se tak dalším komplikacím.

Jako bezplatné právní poradenství vám nemůžeme nabídnout plné právní služby v rozsahu advokátní kanceláře pro řešení soudních či mimosoudních sporů a máme právo spolupráci kdykoliv ukončit. Rádi vám ale v takovém případě doporučíme advokátní kanceláře, které vám pomůžou případ dále řešit již dle jejich ceníku. K ničemu se však nezavazujete a rozhodnutí bude plně na vás.

Pokračovat
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2