MND Praha

  • Rychlé srovnání 64 dodavatelů plynu

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí Vašeho domova

Plyn - plynový sporák
logo MND

Brát plyn přímo od těžaře je dnes vzhledem k financím velmi výhodné. I proto některé firmy toto nabídnou. Příkladem je pobočka MND Praha, která se zaměřuje právě na hlavní město. Zde lze nejenom plyn odebírat, ale navštívit zde lze i zákaznické centrum. To případní zájemci najdou celkem jednoduše. Je na adrese Vinohradská 1511. Právě zde je možné poptat daný odběr, nebo se podívat na ceník. Ne vždy je ale nutné kamkoliv chodit.

Jaké ceny MND Praha nabídne? To zjistíte i online

Ne vždy je nutné kamkoliv chodit, jelikož mnoho věcí zjistíte i z pohodlí domova. Třeba to, za kolik vám plyn MND Praha nabídne. Použijte naši online kalkulačku a nezávazně si spočítejte, jaké mohou být ceny právě pro vás samotné. To vše nejenom nezávazně, ale i s možností toho, že je porovnáte s ostatními dodavateli v hlavním městě. Díky tomu snadno zjistíte, kdo je tím cenově nejvýhodnějším dodavatelem a ke komu se vyplatí přestoupit.

Obáváte se změny dodavatele? Není k tomu důvod

Co se určitě nezmění? Je to například kvalita odebíraného plynu, stejně jako to jsou i samotné rozvody u vás v domě, nebo u vás v bytě. Můžete mít jistotu, že vše se odehraje jenom v administrativní rovině. Díky tomu si buďte jisti tím, že stačí vypovědět stávající smlouvu a následně jenom podepsat smlouvu novou.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.