Cestovní pojištění – srovnání cen

Záleží na tom, z jakého pohledu na ni pohlížíte. Pokud jde o cenu, za kterou berete od svého dodavatele, tak obvykle ne. Když si ale otázku: Mění se cena plynu během roku?, položíte podruhé, můžeme odpovědět i ano. A to třeba v souvislosti s cenou plynu, která je spojena s burzou, kde je nakupován. Zde se mohou ceny měnit každou minutou. Tu, za kterou ho berete, to však neovlivňuje.

Mění se cena plynu během roku u různých dodavatelů?

Může se stát i to, že některý dodavatel sníží své ceny pro nové zákazníky. To znamená, že se cena během roku může změnit, z čehož můžete těžit vy jako noví zákazníci. Využijte náš porovnávač a najděte si, jací dodavatelé ve vaší lokalitě působí a jaké ceny nabídnou. Mění se cena plynu během roku, když už máte smlouvu? Zde samozřejmě ke změnám docházet nebude.

Porovnat ceny je hračkou

Co k tomu budete potřebovat? Je to počítač, tablet č telefon a dále připojení k internetu. Poté už jenom pár minut vašeho času. Stačí zadat informace, které se týkají vaší spotřeby, využití plynu, ale i adresy odběrného místa. To vše je vyhodnoceno a zjistíte nejenom seznam dodavatelů, ale zjistíte také to, který z nich je nejlepší. A toho si můžete už online vybrat a jeho tarif poptat.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 67