Nepřeplácejte

Ušetřete na výdajích

Ušetřete
na výdajích

Pojištění auta

-6 200 Kč

Ušetřit

Plyn a elektřina

-7 150 Kč

Ušetřit

Půjčky a úvěry

-8 650 Kč

Ušetřit

Volání, internet a TV

-5 050 Kč

Ušetřit

Ročně uspoříte

-27 050 Kč

Srovnejto banner

Spolehlivý a ověřený partner

350 000

klientů ročně

14 let

na trhu domácích financí

9 z 10

spokojených klientů

40+

poskytovatelů ke srovnání

EON Primagas MND PRE Prazska-plynarenska Yellow-Energy SPP Innogy CEZ T-Mobile Vodafone O2 GoMobil Česká spořitelna Moneta Zonky Home Credit Equa bank Kamali Komerční banka ČSOB Zaplo Creditea Provident Razdva půjčka Air Bank Cofidis Kooperativa Generali Česká pojišťovna Allianz ČSOB Pojišťovna UNIQA Slavia pojišťovna Direct pojišťovna Hacičská vzájemná pojišťovna ČPP AXA Assistance Union pojišťovna Maxima Pillow pojišťovna PetExpert Pojišťovna VZP Mutumutu

Skutečně vám pomáháme šetřit

Povinné ručení

Škoda Octavia 1.8T

3 560 Kč

1 420 Kč

Úspora

2 140 Kč

Škoda Octavia 1.8T

Pojištění domácnosti

Byt 2+1

1 920 Kč

1 480 Kč

Úspora

440 Kč

Byt 2+1

Havarijní pojištění

Škoda Fabia 1.3T

2 800 Kč

1 250 Kč

Úspora

1 550 Kč

Škoda Fabia 1.3T

Slova našich klientů

"Jednoduchý způsob jak ušetřit peníze a hlavně spoustu času. Bezva. Díky"

Pavel D.

Spokojený zákazník

"Jsem sice antitechnický typ, ale sjednat si cestovní pojištení na tomto webu bylo tak jednoduché a srozumitelné, že to zvládne každý. Děkuji mockrát"

Hanka

Spokojená zákaznice

"Jednoduché srovnání pojištení, nadmíru spokojený s přístupem"

Kamil Z.

Spokojený zákazník

"Jestli chcete ušetřit dost penžz na pojištění, tak tohle fakt dobrá cesta"

Daniel

Spokojený zákazník

"Super, děkuju za pomoc. Všechno probíhá hladce a rychle"

Ilona

Spokojená zákaznice

"Byl jsem opravdu spokojen s nabídkou, přístupem a dobrou přehledností."

František

Spokojený zákazník

Jak u nás funguje srovnávání

Jan u nas 1

Základní údaje

Nejprve budeme potřebovat několik základních údajů pro vyhledání relevantních nabídek

Jan u nas 2

Seznam nabídek

Na základě zadaných údajů vyhledáme a přehledně zobrazíme nabídky od ověřených poskytovatelů

Jan u nas 3

Zpřesňování

Zobrazené nabídky a ceny můžete dále zpřesňovat doplněním dalších údajů

Jan u nas 4

Sjednání

Kteroukoliv ze zobrazených nabídek může sjednat přímo na webu nebo telefonicky s jedním z našich makléřů

Nejčastější otázky

Co je Srovnejto.cz?

Srovnejto.cz je váš partner pro srovnání nabídek dodavatelů energií, pojišťoven i bank. Na jednom místě najdete přehledné kalkulačky, které vám pomohou s výběrem nejvýhodnějšího produktu přesně podle vašich potřeb. Máme za sebou již přes 10 let zkušeností a pomáháme vám šetřit čas a finance.

Na Srovnejto.cz naleznete srovnání cen energií – sledujeme ceníky dodavatelů plynu a elektřiny, abyste nemuseli procházet každý jednotlivě. Online si srovnáte také produkty z oblasti pojištění (povinné ručení, havarijní pojištění, cestovní pojištění a pojištění domácnosti). Pokud hledáte nejvýhodnější úvěr, využijete srovnávač půjček. Pomáháme klientům vybrat nejvhodnější úvěr od prověřených bankovních a nebankovních institucí.

Poskytujeme komplexní služby, od srovnání nabídek, přes vybrání té nejvýhodnější, až po podepsání smlouvy. Vše vyřídíte jednoduše a online. Ušetřili jsme peníze již statisícům zákazníků.

V čem mi může Srovnejto.cz pomoci?

Srovnejto.cz vám pomůže najít nejvýhodnější produkt z oblasti pojištění, energií nebo úvěrů. Na jednom místě si porovnáte všechny společnosti – stačí vyplnit vaše požadavky a jedním klikem získáte desítky nabídek. Nejen, že ušetříte čas procházením ceníků a podmínek jednotlivých poskytovatelů, nebo obíháním jejich poboček, ale navíc se dostanete k výhodnějším nabídkám. Smlouvu s novým dodavatelem energie nebo pojištění auta či domácnosti vám pomůžeme také uzavřít – naším prostřednictvím to zvládnete z pohodlí domova během několika minut.

Spolupracujeme se všemi důležitými společnostmi v oblasti:


  • dodávek energií (plyn a elektřina),
  • pojištění (pojištění auta, cestovní pojištění a pojištění domácnosti),
  • úvěrů (bankovní i nebankovní půjčky).

V každé z těchto oblastí sledují naši specialisté pečlivě vývoj na trhu a přináší vám ty nejlepší produkty. Díky velkému množství uzavřených smluv můžeme vyjednat pro naše klienty nižší ceny – proto naleznete ve srovnání neveřejné nabídky, speciální slevy a výhody. Srovnání a uzavření smlouvy si uděláte pohodlně přes naši webovou schránku nebo pomocí našich specialistů, kteří jsou připraveni na telefonu.

Nepatříme pod jednoho poskytovatele, ale hledáme v záplavě nabídek na trhu tu nejvýhodnější. Naším cílem je objektivně srovnat produkty různých firem a umožnit vám vybrat si tu nejvýhodnější podle vašich potřeb a požadavků. Naši specialisté vám telefonicky poradí s celým procesem změny dodavatele energií, pojišťovny nebo volbou nejlevnějšího úvěru.

Na webových stránkách Srovnejto.cz pravidelně přinášíme také důležité informace ze světa energií, pojištění a úvěrů. Čtěte si novinky pravidelně a už vám nic podstatného neunikne.

Jak to, že nabízíte tak výhodné ceny?

Každý týden uzavřeme stovky smluv na pojištění, dodávky energie nebo půjčky. To jejich poskytovatelům ušetří velké administrativní náklady, a tak nám mohou vytvořit výhodnější nabídku. Díky tomu u nás najdete neveřejné nabídky se speciálními slevami nebo výhodami. Z tohoto systému mají užitek všechny strany. Klienti u nás najdou nejvýhodnější produkt na trhu, poskytovatel uzavře naším prostřednictvím nové smlouvy a my získáme provizi.

S kým budu uzavírat smlouvu? S vámi?

Smlouvu budete uzavírat s vámi vybraným poskytovatelem, my vám ji pouze zprostředkujeme. Srovnáme vám nabídky od desítek společností, provedeme vás celým procesem, poradíme s jakýmkoliv dotazem nebo komplikacemi. Pomůžeme vám vyplnit smlouvu nebo vypovědět tu starou. Ale samotnou smlouvu podepisujete s vybraným poskytovatelem – například u povinného ručení je to pojišťovna.

Jak celý proces srovnání a sjednání smlouvy probíhá?

Celý proces zvládnete během několika málo minut z pohodlí domova. Ať už si přejete srovnat ceny energií, pojištění nebo chcete najít nejvýhodnější půjčku, nejdříve vyplníte své požadavky do webového formuláře. Ten je velmi intuitivní a přesně vás navede k uvedení informací, které jsou potřeba pro vytvoření nabídky na míru vašim potřebám. Jakmile formulář vyplníte a stisknete tlačítko pro výpočet, systém vám během několika vteřin srovná všechny možnosti a zobrazí je ve stručném přehledu. Líbí se vám některá nabídka? Stačí kliknout na odeslání poptávky a kontaktuje vás náš specialista. Ten s vámi dořeší nesrovnalosti, či upraví nabídku podle vašich specifických požadavků, které se do formuláře nevešly.

Pokud se rozhodnete pro uzavření smlouvy, dostanete obratem všechny potřebné dokumenty e-mailem, případně poštou. Již nemusíte nic podepisovat a posílat nám zpět. Stačí, že pojištění zaplatíte. Nezapomeňte, zkontrolovat, že jste pojistku včas zaplatili. Bez toho nebude pojištění platné. S kým mám řešit případnou pojistnou událost? Dají se převést bonusy? Jak vypovědět současnou smlouvu při zdražení? Důležité je, že vše vyřídíte z pohodlí domova a nemusíte chodit na pobočku.

Co potřebuji k uzavření smlouvy online?

Náležitosti se pro každý typ smlouvy mírně liší. V každém případě si připravte k ruce občanský průkaz a vaše osobní údaje. Při vyplňování formuláře vás systém navede na další informace, které od vás budeme potřebovat – například pro povinné ručení je důležité mít připravený velký technický průkaz, kde naleznete informace o vozidlu. Nevíte si při vyplňování formuláře s čímkoliv rady? Kontaktujte nás e-mailem nebo na telefonu +420 800 44 44 55. Rádi vás celým procesem provedeme krok za krokem.

Jak probíhá platba pojistného?

Výši platby a způsob úhrady naleznete v podmínkách k uzavřené pojistné smlouvě. Nejčastěji se pojistné hradí měsíčně, čtvrtletně, půlročně nebo ročně, a to převodem z účtu, vkladem na účet, přes Českou poštu nebo na pobočce pojišťovny. Rozhodli jste se pro uzavření pojištění prostřednictvím Srovnejto.cz? Pak je kromě podepsání smlouvy potřeba pojistku ještě včas zaplatit. Při uzavření krátkodobého pojištění (např. cestovní pojištění), provedete úhradu pojistného jednorázově. Nejjednodušší metodou je platba online platební kartou přes platební bránu nebo převodem na účet. U převodu si však ohlídejte datum splatnosti pojištění – platba musí proběhnout řádně v tomto termínu, aby pojištění začalo platit.

Od kdy bude pojištění platné?

Mějte na paměti, že datum podpisu pojistné smlouvy nemusí znamenat začátek doby pojištění. Jedná se o dva rozdílné termíny. Začátek i konec pojistného období najdete uvedený v pojistné smlouvě. Pohlídejte si také datum splatnosti pojištění – jen při řádné úhradě pojistného bude pojištění platné.

S kým mám řešit případnou pojistnou událost?

V případě pojistné události se obraťte přímo na pojišťovnu, u které máte pojištění sjednáno. Nejjednodušší je zavolat na infolinku pojišťovny nebo využít e-mailu pro klienty. Kontakty najdete na webu Srovnejto.cz na stránce konkrétní pojišťovny, na kterou se prokliknete přes přehled spolupracujících pojišťoven.

Srovnaný magazín

Vrácení úroků z hypotéky: Víte, jak to funguje?

21. ledna 2022

Vrácení úroků z hypotéky: Víte, jak to funguje?

Víte, že hypotéka vám může pomoci ušetřit na daních? Jako odčitatelnou položku na daních totiž lze uplatnit úroky zaplacené za hypotéku. Povíme vám, kdo všechno může odečet úroků uplatnit, kdo nikoliv a jak velkou slevu na daních můžete získat. blog/vraceni-uroku-z-hypoteky-vite-jak-to-funguje

Zrušili vám let – na koho se obrátit?

19. ledna 2022

Zrušili vám let – na koho se obrátit?

Cestování letadlem nemusí vždy probíhat podle vašich představ. Příkladem je zrušený let. Pokud byl váš let zrušen ze strany letecké společnosti, máte v určitých případech, kromě práva na vrácení ceny letenky, nárok i na finanční odškodnění ve výši až 600 €? Jak a kdy je možné ho získat?

Zelená karta stačí v elektronické podobě, rozhodlo Ministerstvo financí

18. ledna 2022

Zelená karta stačí v elektronické podobě, rozhodlo Ministerstvo financí

Ministerstvo financí rozhodlo ve prospěch řidiče, který se při silniční kontrole prokázal zelenou kartou na displeji telefonu. Zatím se jedná pouze o rozhodnutí v konkrétním případu, ale znamená to, že řidičům bude odteď stačit zelená karta v elektronické podobě.

Neomezená data: Kteří operátoři mají nejlepší podmínky?

16. ledna 2022

Neomezená data: Kteří operátoři mají nejlepší podmínky?

Zatímco před několika lety potřeboval neomezená data jen málokdo, dnes o tuto službu stojí stále více zákazníků. Není divu – naše nároky na mobilní telefony a jejich využití se pořád zvyšují. Jak k neomezeným datům přistupují největší čeští operátoři?

Je výhodnější hypotéka nebo stavební spoření? Porovnali jsme obojí za vás

14. ledna 2022

Je výhodnější hypotéka nebo stavební spoření? Porovnali jsme obojí za vás

Neustále se zvyšující ceny nemovitostí a horší dostupnost hypotečních úvěrů nutí ty, kteří sní o vlastním bydlení, hledat vhodné alternativy, jimiž by mohli vysněné bydlení financovat. Jednou z nich je i stavební spoření. Je vůbec možné brát tuhle možnost v potaz, a jaké rozdíly mezi ním a klasickým hypotečním úvěrem panují?

Jak vybrat auto? Těchto 10 tipů vám pomůže

13. ledna 2022

Jak vybrat auto? Těchto 10 tipů vám pomůže

Auto je jednou z nejdražších věcí, kterou si pořizujeme. Jeho výběru bychom proto měli věnovat dostatečnou péči, ať už pokukujeme po novém, ojetém nebo úplně prvním autě. Náš desetibodový seznam tipů vám hledání ideálního vozidla výrazně usnadní - nehledě na váš rozpočet.

Potřebujete poradit?

Využijte naše bezplatné poradenství. Naši makléři jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
Srovnejto banner
Otazka