Cestovní pojištění – srovnání cen

Na trhu je několik desítek dodavatelů jak elektřiny, tak i plynu. Kromě velkých jsou možností i ty menší, kteří lákají na nízkou cenu. Bohemia Energy Praha je jednou ze známých možností. Právě v tomto městě se nachází také zákaznické centrum, které je možné v případě zájmu navštívit. A to na adrese Na Poříčí 24. Právě sem mohou dojít jak zákazníci stávající, tak samozřejmě také noví zákazníci. Ne vždy je to ale nutné.

Nejenom pobočka Bohemia Energy Praha vám řekne ceny

Není vždy nutné chodit na konkrétní pobočku, jelikož ceny energií můžete zjistit i pomocí naší online kalkulačky. Ta vám řekne stejné sazby, jako se dozvíte na kontaktním místě Bohemia Energy Praha. Samozřejmostí je to, že zjistíte jak ceny elektřiny, tak i plynu. Co je k tomu potřeba? Znát adresu odběrného místa a dále už jenom přibližnou spotřebu. Poté pár vteřin počkáte a konkrétní informace víte jednoduchým způsobem i vy sami. Přesvědčte se.

Porovnejte si ceny s ostatními

Není to jenom tento dodavatel, jelikož v hlavním městě jich působí mnohem více.  A to je pro vás jako zákazníky velká výhoda. My vám umožníme si jejich ceny jednoduše porovnat a díky tomu zjistit, kdo je nejlevnější. A proč ho vybrat? Jelikož jedině tak máte možnost ušetřit i několik tisíc korun českých během jednoho jediného roku.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 65