Plánujete sjednat povinné ručení , nebo havarijní pojištění? V obou případech nabídnou pojišťovny možnost využít i balíčků, které nabídnout takzvané asistenční služby. Ty mohou být zdarma, nebo za zvýhodněné ceny. Dnes se určitě vzhledem k rozsahu jedná o velmi zajímavou a doporučovanou možnost, jak získat dobrou ochranu na našich cestách.

Co asistenční služby obsahují?


Vždy záleží na konkrétní pojišťovně, pojistce, ale i na samotné velikosti daného balíčku, který je spojený s danou pojišťovnou. Pokud se podíváme na základní služby, které asistenční služby nabídnou, nesmíme zapomínat třeba na možnost příjezdu asistenčního vozidla, na opravu na místě, na odtah vozidla, stejně jako je zde možnost úschovy nepojízdného vozidla a poskytnutí náhradního.


Zajímavé ale mohou být i služby spojené se zajištěním návratu do bydliště, služby právní pomoci, nebo telefonického tlumočení. To vše může doplnit i oprava defektu, nebo výměna autobaterie. Možností je zkrátka více než dost. Dobré je tedy při výběru zohlednit, jaké konkrétní služby byste vy sami využili a o kterých si myslíte, že jsou pro vás zbytečné. A podle toho daný balíček asistenčních služeb volte.

Cena? Zdarma


A na kolik všechny dané služby vyjdou? V rámci konkrétního zvoleného balíčku mohou být v daném rozsahu zcela zdarma. Jedinou platbou je tedy ona cena za balíček, která může být v některých případech nulová. I když není, rozhodně platí, že ceny za celý komplet asistenčních služeb jsou dnes velmi příznivé. V podstatě není problém platit třeba jenom několik desítek nebo stovek korun ročně. V rámci toho získáváte služby, které mohou jít i do desetitisíců korun. A je jedno, zda je budete využívat se svým soukromým, popřípadě také se svým firemním automobilem. Pro oba segmenty jsou dané možnosti určitě velmi prospěšné. A kde lze asistenční služby sjednat? Stejně jako povinné ručení nebo havarijní pojištění , v pohodlí domova, online.

Články související s těmito výrazy:

Pojistka, Povinné ručení, Havarijní pojištění, Pojištění vozidel