Online cestovní pojištění: Na tohle si dejte pozor - 1. díl

28.
květen

Cestovní pojištění by při cestě do zahraničí mělo být samozřejmostí. Uzavírat ho přitom už nemusíte jen na pobočkách pojišťoven, ale i online z pohodlí domova. V takovém případě je ale dobré si na některé věci dát pozor, abyste pak ve chvíli, kdy půjde do tuhého, nebyli nepříjemně překvapeni.

Číst celé...


Online cestovní pojištění: Na tohle si dejte pozor - 2. díl

28.
květen

V minulém článku jsme si přiblížili některé informace, na které je dobré brát zřetel, když si cestovní pojištění sjednáváte sami online. V tomto článku si přiblížíme některé další.

Číst celé...


Naplánujte si dovolenou v Chorvatsku – na tohle nesmíte zapomenout - 4. díl

10.
květen

V předchozích dílech jsme se zaměřovali na to, co zajímavého můžete navštívit v Chorvatsku. Pokud se ale budete pohybovat v oblasti Makarske, nebude pro vás daleká cesta do Bosny a Hercegoviny, kde jen pár kilometrů za hranicemi můžete vidět velice zajímavé vodopády.

Číst celé...


Naplánujte si dovolenou v Chorvatsku – na tohle nesmíte zapomenout - 3. díl

8.
květen

V předchozích dvou článcích jsme si detailně přiblížili kulturní vyžití v okolí Makarske a přilehlých ostrovů. V tomto článku se podíváme na ne tak vzdálená města, která mají také co nabídnout.

Číst celé...


Naplánujte si dovolenou v Chorvatsku – na tohle nesmíte zapomenout - 2. díl

5.
květen

V předchozím článku jsme si přiblížili některá zajímavá místa v Chorvatsku, která stojí za navštívení, zejména v oblasti Makarske, pokud máte rádi ruch města. V dnešním článku se zaměříme na další zajímavá místa.

Číst celé...


Naplánujte si dovolenou v Chorvatsku – na tohle nesmíte zapomenout - 1. díl

1.
květen

Do Chorvatska vyráží každoročně řada Čechů. Někteří vyráží čistě za relaxací spojenou převážně s opalováním a ležením u moře, jiní chtějí poznat i okolí.

Číst celé...


Pojištění vozidel v rámci Evropské unie

1.
květen

Ve všech zemích Evropské unie musí být každé provozované vozidlo řádně pojištěné. Zákonné je povinné ručení, které kryje veškeré škody na majetku a zdraví způsobené motorovým vozidlem. Havarijní pojištění je stejně jako u nás dobrovolné. Vzhledem k výši škod a cenám oprav se však vyplatí mít na cestách do zahraničí auto kompletně pojištěné.

Číst celé...