Stačí cestovní pojištění ke kreditní kartě?

24.
leden

Cestovní pojistky by měly být naprostým základem ve chvíli, kdy se rozhodneme cestovat do zahraničí. Můžeme si je sjednat samostatně, stejně jako je můžeme dostat také zdarma. Jak? Třeba proto, že máme u naší banky kreditní kartu, ke které je daná pojistka k dispozici zcela zdarma. Podívejme se společně na to, zda dané cestovní pojištění stačí. Obecně můžeme říci, že v mnoha případech skutečně ano. Problémy ale nastat mohou a tak se zaměřme na to, na co si dát pozor.

Číst celé...


Pujcení auta v zahranicí

17.
leden

Do zahranicí dnes jezdíme stále casteji. Je to spojeno hlavne s tím, že chceme poznávat krásy daných konkrétních zemí. Zapomínat bychom ale nemeli na jednu duležitou vec. Než být otrokem hromadné dopravy, je lepší cestou pujcení auta v zahranicí. Zjisteme spolecne nekolik specifik. První se týká toho, že máme dve hlavní možnosti, jak se k vozu dostat.

Číst celé...


Kdo platí za povinné ručení nejvíce?

16.
leden

Ceny povinného ručení nejsou vždy stejné. Pokud je něco ovlivňuje, je to v první řadě charakteristika této pojistky a dále je to také cenová politika samotné pojišťovny. To ale nejsou jediné parametry, které mohou konkrétní cenu ovlivnit. Roli hraje také věk řidičů. Z jakého důvodu? V první řadě proto, že jsou ještě nevyježdění a logicky patří mezi rizikovou skupinu. A to takovou, která logicky může mnohem více bourat. To je fakt, který je jasně podložený statistikami. Je tedy více než jasné, že mladí řidiči s čerstvým řidičským průkazem budou za pojistku platit nejvíce.

Číst celé...


Asistenční služby cestovního pojištění

10.
leden

Když vyrážíme do zahradničí, měli bychom mít sjednánu cestovní pojistku . Ta nás nejenom finančně ochrání v mnoha situacích, ale nabídne nám také možnosti asistence. Přesně s tímto totiž přicházejí asistenční služby cestovního pojištění. Co konkrétně pomou nabídnout a v čem jsou jedinečné? Na to se společně podíváme. Hned na úvod však musíme říci to, že nám v případě jakýchkoliv problémů ulehčí život. Stačí totiž zavolat na konkrétní linku, kde nám výhradně český operátor poradí.

Číst celé...