Stací cestovní ke kreditní karte?

24.
leden

Cestovní pojistky by mely být naprostým základem ve chvíli, kdy se rozhodneme cestovat do zahranicí. Mužeme si je sjednat samostatne, stejne jako je mužeme dostat také zdarma. Jak? Treba proto, že máme u naší banky kreditní kartu, ke které je daná pojistka k dispozici zcela zdarma. Podívejme se spolecne na to, zda dané cestovní pojištení stací. Obecne mužeme ríci, že v mnoha prípadech skutecne ano.

Číst celé...


Pujcení auta v zahranicí

17.
leden

Do zahranicí dnes jezdíme stále casteji. Je to spojeno hlavne s tím, že chceme poznávat krásy daných konkrétních zemí. Zapomínat bychom ale nemeli na jednu duležitou vec. Než být otrokem hromadné dopravy, je lepší cestou pujcení auta v zahranicí. Zjisteme spolecne nekolik specifik. První se týká toho, že máme dve hlavní možnosti, jak se k vozu dostat.

Číst celé...


Kdo platí za povinné ručení nejvíce?

16.
leden

Ceny povinného ručení nejsou vždy stejné. Pokud je něco ovlivňuje, je to v první řadě charakteristika této pojistky a dále je to také cenová politika samotné pojišťovny. To ale nejsou jediné parametry, které mohou konkrétní cenu ovlivnit. Roli hraje také věk řidičů. Z jakého důvodu? V první řadě proto, že jsou ještě nevyježdění a logicky patří mezi rizikovou skupinu. A to takovou, která logicky může mnohem více bourat. To je fakt, který je jasně podložený statistikami. Je tedy více než jasné, že mladí řidiči s čerstvým řidičským průkazem budou za pojistku platit nejvíce.

Číst celé...


Asistencní služby cestovního pojištení

10.
leden

Když vyrážíme do zahradnicí, meli bychom mít sjednánu cestovní pojistku . Ta nás nejenom financne ochrání v mnoha situacích, ale nabídne nám také možnosti asistence. Presne s tímto totiž pricházejí asistencní služby cestovního pojištení. Co konkrétne pomou nabídnout a v cem jsou jedinecné? Na to se spolecne podíváme. Hned na úvod však musíme ríci to, že nám v prípade jakýchkoliv problému ulehcí život.

Číst celé...